serwisu Zespołu Szkół nr 10 w Zabrzu.

Zapraszamy do działu newsy - wydarzenia, które odbyły się  w roku szkolnym 2016 / 2017.

srebrne technikum perspektywyZ przyjemnością zawiadamiamy, że w tym roku nasze technikum otrzymało "srebrną tarczę" jakości, przyznawaną przez fundację edukacyjną "Perspektywy". Zajmujemy 1 miejsce w Zabrzu, 26 na Śląsku i 174  w Polsce. W zeszłym roku otrzymaliśmy "brązową tarczę" - dumni jesteśmy z awansu.

Cytując "Perspektywy" : Złote, Srebrne i Brązowe... najlepsze polskie szkoły ponadgimnazjalne to miejsca, gdzie zaczyna się dobra przyszłość.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom. Oby tak dalej!

22 sierpnia 2017 roku o godz 9.00 odbędzie się matura pisemna.

Uczniowie, którzy chcą pisać tą maturę powinni się stawić do szkoły najpóźniej do godz. 8.30.

Matura ustna odbędzie się 25 sierpnia 2017r o godz. 9.00!

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 10 im. Prof. Janusza Groszkowskiego w Zabrzu przy ul. Chopina 26 ogłasza przetarg pisemny na wynajem lokalu do prowadzenia sklepiku szkolnego o powierzchni 12,90 m² położonego w Zespole Szkół nr 10 ul. Chopina 26 41-807 Zabrze.

Oferty należy składać w terminie do 21.08.2017 r. do godziny 8:30 w Zespole Szkół nr 10 ul. Chopina 26 41-807 Zabrze w sekretariacie - zgodnie z zapisami zawartymi w ogłoszeniu o przetargu.

Ogłoszenie o przetargu - plik pdf do pobrania

Oferta sklepik szkolny - plik pdf do pobrania

Klasy pierwsze

1. Proszę do sekretariatu szkoły dostarczyć zdjęcia do legitymacji.
  2. W sekretariacie szkoły będzie dostępna lista, na którą można będzie wpisywać dzieci chętne do udziału w zajęciach na basenie w ramach zajęć WF (1 godz). Basen oraz opieka instruktorów jest bezpłatna, ale zgodnie z naszymi ustaleniami na spotkaniu 20.06 rodzice będą zobowiązani opłać busa dowożącego i odbierającego dzieci z basenu. Wszystkich chętnych proszę o zadeklarowanie się na liście abyśmy mogli zaplanować takie zajęcia.
  3. W sekretariacie szkoły będzie również dostępna lista, na którą można będzie wpisywać godziny w jakich dziecko będzie przebywać na świetlicy.
  4. W nowym roku szkolnym uczniowie otrzymają dotowane podręczniki. Podręcznik do religii jako do przedmiotu dodatkowego musicie Państwo kupić we własnym zakresie. Tytuł podręcznika: „Żyjemy w bożym świecie” wydawnictwo Jedność. (Jeśli dziecko nie uczestniczy w lekcjach religii proszę również zgłosić to w sekretariacie).

Klasy czwarte

1. Proszę rodziców uczniów klas 4, którzy nie byli obecni na spotkaniu 20.06 o odbiór z sekretariatu naszej szkoły przekazów. Przekaz należy przedłożyć w sekretariacie starej szkoły po zakończeniu roku szkolnego w celu odebrania dokumentów. Następnie z podpisanym przekazem oraz świadectwem ukończenia 3 należy złożyć dokumenty u nas w sekretariacie (proszę pamiętać o zdjęciach do legitymacji).
  4. W nowym roku szkolnym uczniowie otrzymają dotowane podręczniki. Podręcznik do religii jako do przedmiotu dodatkowego musicie Państwo kupić we własnym zakresie. Tytuł podręcznika: „Miejsce pełne bogactw” wydawnictwo Jedność. (Jeśli dziecko nie uczestniczy w lekcjach religii proszę również zgłosić to w sekretariacie).

Klasy siódme

1. Proszę rodziców uczniów klas 7, którzy nie byli obecni na spotkaniu 20.06 o odbiór z sekretariatu naszej szkoły przekazów. Przekaz należy przedłożyć w sekretariacie starej szkoły po zakończeniu roku szkolnego w celu odebrania dokumentów. Następnie z podpisanym przekazem oraz świadectwem ukończenia 6 należy złożyć dokumenty u nas w sekretariacie (proszę pamiętać o zdjęciach do legitymacji).
  2. W nowym roku szkolnym uczniowie otrzymają dotowane podręczniki. Podręcznik do religii jako do przedmiotu dodatkowego musicie Państwo kupić we własnym zakresie. Tytuł podręcznika: „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa” wydawnictwo Jedność. (Jeśli dziecko nie uczestniczy w lekcjach religii proszę również zgłosić to w sekretariacie).

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu przy ulicy Chopina 26. Rodzice dzieci zamieszkujących obwód szkoły proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu i wypisanie zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły zostaną przyjęci do klasy pierwszej po przejściu postępowania rekrutacyjnego, którego terminy i kryteria przedstawiono w załączniku.

Rekrutacja do klasy pierwszej - link

Wniosek o przyjęcie ucznia zamieszkałego poza obwodem szkoły do klasy pierwszej - link

Who's Online

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.