DSCN0175W dniach 12.10-16.10 2015 pani I. Słonka, pani D. Bajer – Wiśniewska oraz dyrektor szkoły Mirosław Mendecki uczestniczyli w wizycie roboczej w Bagheria na Sycylii. Na spotkaniu przedstawiono raporty roczne z realizacji projektów. Przedyskutowano słabe i mocne strony projektu, uaktualniono stronę projektu oraz pracowano z platformą etwinning. Opracowano również szczegóły następnych zadań i odpowiedzialnych za ich wykonanie. Przedstawiony i omówiony został program spotkania z uczniami w Norwegii. Oprócz pracy nad projektem uczestnicy zapoznani zostali również z systemem oświaty we Włoszech, brali udział w wykładach na temat przedsiębiorczości i prowadzenia własnego biznesu, poznawali kulturę sycylijską oglądając przedstawienia przygotowane przez włoskich uczniów, zwiedzając stolicę Sycylii - Palermo i inne piękne miejsca.

link do galerii