Zespół Szkół nr 10 - Udany pobyt w Słowenii

W dniach od 28 września do 2 pażdziernika 2016 roku dwóch nauczycieli: Małgorzata Jurczyk i Wirginia Tomczyk wraz z dwoma uczniami klasy II c: Patrykiem Jewiak i Mateuszem Greinerem. Zajęcia były bardzo ciekawe. Uzupełnilismy naszego drona o dodatkowe elementy: telemetrię i GPS. Pierwsze próby montażu, zabrakło czasu by zrobić testy. Ale wróciliśmy z dodatkowymi urządzeniami i juz na miejscu na zajęciach z drona zajmiemy się dokładną analizą, konfiguracją i testami sprzętu.