foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

17 września rozpoczęliśmy zajęcia w ramach Eksperymentu Pedagogicznego, którego pełny tytuł to: "Przyszłość w moich rękach - eksperyment pedagogiczny przygotowujący uczniów do  studiowania na kierunkach matematycznych, przyrodniczych i technicznych, które dają możliwość  wejścia na rynek pracy w innowacyjnych i najprężniej rozwijających się  sektorach gospodarki". Mottem tego eksperymentu są słowa Alberta Einsteina:WP 011345

                                   " Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić,
                            aż znajduje się taki jeden, który nie wie,

                     że się nie da - i on to robi."               

WP 011375Zainteresowanie zajęciami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Już za pierwszym razem wzięło w nich udział ponad 30 uczniów naszej szkoły. Wykonaliśmy wiele eksperymentów, przygotowując się do Zabrzańskiego Dnia Nauki. Udane doświadczenia sprawiają nam zawsze wiele radości.

 

Z niecierpliwością przygotowujemy się do kolejnych wyzwań, a przede wszystkim do zajęć realizowanych na terenie Politechniki Śląskiej.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!