17 września rozpoczęliśmy zajęcia w ramach Eksperymentu Pedagogicznego, którego pełny tytuł to: "Przyszłość w moich rękach - eksperyment pedagogiczny przygotowujący uczniów do  studiowania na kierunkach matematycznych, przyrodniczych i technicznych, które dają możliwość  wejścia na rynek pracy w innowacyjnych i najprężniej rozwijających się  sektorach gospodarki". Mottem tego eksperymentu są słowa Alberta Einsteina:WP 011345

" Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić,
                            aż znajduje się taki jeden, który nie wie,

że się nie da - i on to robi."

WP 011375Zainteresowanie zajęciami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Już za pierwszym razem wzięło w nich udział ponad 30 uczniów naszej szkoły. Wykonaliśmy wiele eksperymentów, przygotowując się do Zabrzańskiego Dnia Nauki. Udane doświadczenia sprawiają nam zawsze wiele radości.

Z niecierpliwością przygotowujemy się do kolejnych wyzwań, a przede wszystkim do zajęć realizowanych na terenie Politechniki Śląskiej.

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Who's Online

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.