foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Eksperyment w obiektywie - nowy projekt!

Czytaj więcej: Eksperyment w obiektywie -  Camera Obscura!Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ciekawych zajęciach z fotografii w Parku 12C w kamera obscura. Samodzielnie wykonywali zdjęcia posługując się starymi technikami, co przyniosło dużo satysfakcji, a przede wszystkim dobrej zabawy i wiedzy z zakresu optyki. Wszystko odbywało się w ramach projektu Eksperyment w obiektywie.Czytaj więcej: Eksperyment w obiektywie -  Camera Obscura!

 Rusza „Eksperyment w obiektywie”, który jest projektem realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa: XI Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działanie 11.1. Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego, Poddziałanie 11.1.4. Poprawa efektywności…

Read more: Eksperyment w obiektywie - nowy projekt!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!