foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W dniach 5.11-6.11.2018 w naszej szkole odbyło się siódme spotkanie robocze w ramach projektu FIND. W spotkaniu wzięli udział wszyscy koordynatorzy projektu, jak również dyrektorzy i nauczyciele szkół. Przewodnim tematem spotkanie były aplikacje - a głównie ich tworzenie.

W związku z tym tematem wszyscy uczestnicy spotkania, jak…

Read more: FIND: Zabrze 2018

FIND: Steam rap na Sycylii

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 10 właśnie wrócili z Sycylii. W ciągu pięciu dni wraz z przedstawicielami Włoch, Malty, Anglii, Norwegii i Grecji w ramach projektu Erasmus plus wzięli udział w konferencji poświęconej roli kobiet w rozwoju nauki oraz zajęciach związanych z przygotowaniem prezentacji na temat życia i osiągnięć…

Read more: FIND: Steam rap na Sycylii

Nauczyciele przeprowadzili lekcje na temat laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie nauki. Uczniowie zrobili prezentacje na ich temat. Przedstawili wybranych przez siebie Noblistów skupiając się na ich działaniach i osiągnięciach. Poniżej wybrane prezentacje:

Albert Einstein

Maria Skłodowska-Curie

Georges Charpak

Leon N. Cooper

Harold Clayton Urey

target="_blank"Frederic Sanger 

Nobliści - medycyna

Nobliści - fizyka

Nobliści - grafen

 

Read more: FIND: lekcje o Noblistach

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!