foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W dniu 15 maja 2015 odbył się w naszej szkole konkurs informatyczny Informik. Uczniowie klas szóstych zabrzańskich szkół podstawowych startowali w dwóch kategoriach. W kategorii algorytmicznej rozwiązywali rozmaite łamigłówki, np. przekładali zapałki lub szukali brakujących liczb. W kategorii artystycznej powstawały prace z zakresu grafiki komputerowej. Uczestnicy bardzo ochoczo zabrali się do pracy w obu kategoriach. Szczególnie zachęcające do wytężonego wysiłku były dla nich atrakcyjne nagrody . Nagrody książkowe ufundowało nam Wydawnictwo Helion. Równie atrakcyjne nagrody sponsorował Media Markt Polska Sp. z o.o. Zabrze Sp. Komandytowa.

Sponsorom bardzo dziękujemy za przekazane nagrody, które podniosły atrakcyjność konkursu.

Po trudach zadań konkursowych, oczekując na wyniki, uczniowie bawili się klockami LEGO Mindstorms. Mogli sterować przygotowanymi robotami oraz je modyfikować. Konkurs przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Szkoły podstawowe zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję konkursu, informacja o konkursie zostanie umieszczona na naszej stronie.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!