foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Mieliśmy przyjemność ponownie gościć 2 czerwca  na uroczystej gali w parafii pod wezwaniem świętej Teresy w Zabrzu- Mikulczycach finalistów organizowanego przez naszą szkołę konkursu.  Zaproszeni zostali również:
•    prezydent miasta pani Małgorzata Mańka – Szulik, w imieniu której przybył pan prezydent Jak Pawluk ,
•    naczelnik wydziału oświaty pani Ewa Wolnica,
•    radni miasta Zabrze : pani Gabriela Pudlo–Chojnacka , pan Gerd Piernikarczyk , pan Joachim Wienchor,
•    przedstawiciele duchowieństwa : ks.  J.  Matysek,  ks.  T. Hryhorowicz, ks.  P. Klemens,  ks.  F. Koenig .
Pierwsze miejsca zajęli:
•    Kamila Hoinkis – solistka ze Szkoły Podstawowej nr 26 ;
•    Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 23;
•    Karolina Borner w kategorii soliści, szkoły ponadgimnazjalne.
oraz
•    Kinga Jędrysik przy akompaniamencie Agaty  Kornackiej z Zespołu Szkół nr 10 (gratulujemy)!
Cieszymy się, iż konkurs ten ma już kilkuletnią tradycję i każdego roku gościmy coraz większą liczbę uczestników, którzy poprzez śpiew pogłębiają wiarę. Natomiast wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów na drodze muzycznej. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!