foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

KARTA ZGŁOSZENIA

SZKOŁA

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

KATEGORIA WIEKOWA

WYKONAWCY

(Jeśli są to soliści, proszę podać imiona i nazwiska; jeśli Zespół, proszę podać liczbę osób)

INSTRUMENT oraz

tytuły wykonywanych utworów

         

* Bardzo prosimy wszystkich Uczestników o przygotowanie dodatkowego utworu: „Ty tylko mnie poprowadź”, który chcemy wspólnie wykonać podczas uroczystej Gali Miejskiego Konkursu Piosenki Religijnej. Tekst i nuty dostępne są na stronach internetowych. Utwór ten nie może być prezentowany w Konkursie.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!