Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MartynaDudek,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga

Martyna Dudek była  uczennicą naszego gimnazjum, teraz chodzi do liceum. Ma wiele osiągnięć plastycznych nie tylko na terenie miasta, ale również województwa czy kraju. Jak mówi jej opiekunka -  nauczycielka plastyki pani E. Dyl: „nie ma rzeczy, których nie potrafiłaby przedstawić”. Za swoje prace zdobyła liczne nagrody,  najważniejsze to:  III miejsce w 14 Międzynarodowym Festiwalu Rysowania, wyróżnienie w XV i XVI Konkursie Rysowania oraz I miejsce w Wojewódzkim Konkursie pt. „Karykatura Ślązaka”. Martyna udziela się również aktorsko uczestnicząc w pracach szkolnego koła teatralnego, jak również naszego chóru. 

  • KonkursMiedzynarodowy
  • dyplom1
  • dyplom2

Simple Image Gallery Extended

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!