Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaHolewa,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaHolewa,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Była uczennicą naszego gimnazjum. Teraz uczęszcza do naszego liceum. Została już w klasie II (rok szkolny 2011/2012) laureatką konkursu przedmiotowego z matematyki, dlatego była zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z tego przedmiotu i na świadectwie otrzymała  maksymalną liczbę punktów. To nie koniec sukcesów naszej koleżanki, bowiem jest również finalistka konkursu z geografii.

W  roku szkolnym (2012/2013) uzyskała aż 4 tytuły laureata konkursu przedmiotowego z: j. polskiego, wos-u, matematyki i chemii. Magda jest również stypendystką p. Prezydent Miasta Zabrze w roku 2012.

W liceum otrzymała ponownie stypendium Prezydenta Miasta Zabrze w roku 2013 oraz stypendium Ministra Edukacji Narodowej, jako jedyna zabrzanka. Teraz też nie próżnuje - zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastyczny "Impresje baletowe"oraz I miejsce w IV Miejskim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim "Czy znasz swój język ojczysty?", jak również II miejsce w wojewódzkim konkursie matematyczno-informatycznym M@tando.

• MHolewaMatematyka
  • MagdaHolewaFakt
  • MagdalenaHolewa1
  • MagdalenaHolewa2
  • magda1
  • magda2

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Who's Online

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.