Milena była uczennicą naszego gimnazjum. Teraz uczęszcza do naszego liceum. Ma wiele osiągnięć w kategorii poezji śpiewanej. Od wielu lat z licznymi sukcesami reprezentuje naszą szkołę na terenie miasta i województwa.

Do największych osiągnięć Mileny należą: I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej, I miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki Religijnej oraz I miejsce w Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Zdobyła również wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Poezja i proza w języku Szekspira".  W roku szkolnym 2014/2015 dotarła do etapu wojewódzkiego 60 jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i zdobyła wyróżnienie. Oprócz śpiewania uczennica ma pasję, którą jest łucznictwo. Na polu tego sportu ma wiele sadysfakcjonujących wyników: X miejsce w Makroregionalnych Mistrzostwach Polski Młodzików. Poza tym Milena jest reprezentantką Polski w łucznictwie kobiet.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.