Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaArchacka,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaArchacka,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Magdalena Archacka była  uczennicą naszego gimnazjum, a teraz jest naszą licealistką. W roku szkolnym 2012/2013 otrzymała tytuł laureata konkursów przedmiotowych z: j. polskiego i j. niemieckiego, w związku z tym była zwolniona z egzaminu z części humanistycznej i językowej, tym samym uzyskując maksymalną liczbę punktów. Uczennica reprezentuje szkołę w licznych konkursach. Zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie pt. "Zastosowanie matematyki w fizyce i chemii" oraz I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Francusko-Hiszpańsko i Niemieckojęzycznej.

Już w liceum w roku szkolnym 2013/2014 otrzymała stypendium Prezydent Miasta Zabrze w dziedzinie nauki. Gratulujemy!

Nie próżnuje i zdobywa kolejne laury: I miejsce w II Miejskim Konkursie Wiedzy o Zabrzu oraz II i I w IV i V Miejskim Konkursie Wiedzy o Języku "Czy znasz swój język ojczysty?", jak również wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim "Polskie więźniarki w Ravensbriick", dotarła do II etapu Olimpiady z języka polskiego i języka niemieckiego. Zajęła II w województwie i V w kraju miejsce w konkursie języka niemieckiego "Deutschfreund".

• Dyplom_1
  • Dyplom_2
  • Dyplom_3
  • Dyplom_4
  • Dyplom_5

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Who's Online

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.