foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Uczęszczał do naszego gimnazjum, gdzie uzyskał tytuł laureata Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Obecnie jest uczniem naszego technikum. Uczestniczy w różnych konkursach, przede wszystkim matematycznych, kontynuując swoje umiejętności. W roku szkolnym 2013/2014 zajął III miejsce indywidualnie w konkursie matematyczno-informatycznym M@tando oraz II drużynowo wrz z kolegami z technikum.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

LAPP GROUP

relpol

phoenix contact

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!