foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/JustynaSofinska,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/JustynaSofinska,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Justyna Sofińska była uczennicą naszego liceum w latach 2008 - 2011. Posiadała duże zdolności w zakresie przedmiotów humanistycznych. Reprezentowała naszą szkołę w wielu konkursach na terenie miasta, województwa, a nawet kraju. Wykazywała umiejętności pisarskie tworząc własne opowiadania – przykładem może być wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. „Zabrzańska Jesień Literacka”. Bardzo dobrze pisała ortograficznie, czego dowodem był drugi już z rzędu udział w finale Miejskiego Konkursu Ortograficznego. Zna również dobrze nasz język ojczysty – znalazła się w tym roku w finale Miejskiego Konkursu Gramatyczno-Językowego.

  • dyplom1

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!