Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/PawelWyszynski,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/PawelWyszynski,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Paweł Wyszyński był uczniem naszego liceum w latach 2009 - 2012, miał w naszej szkole indywidualny tok nauki.  W 2009/2010 roku zajął I miejsce w Regionalnej Olimpiadzie Języka Niemieckiego oraz IV w Ogólnopolskim Finale Konkursu „Pokaż nam język”. Te zwycięstwa, już w pierwszej klasie, zapewniły mu indeks, przyjęcie na I rok studiów na specjalności języka niemieckiego NKJO.

Poza tym Paweł był już olimpijczykiem w gimnazjum, z języka angielskiego i  matematyki. Poświęcał wiele czasu ulubionym przedmiotom, szczególnie matematyce. W roku 2009/2010  był 14 w VI Śląskim Konkursie Matematycznym i zakwalifikował się do finału. Otrzymał nagrodę Prezesa Rady Ministrów. Największym osiągnięciem Pawła był tytuł laureata Olimpiady Matematycznej, który otrzymał w roku 2010/2011. Zapewnił on naszemu uczniowi zwolnienie z matury pisemnej z matematyki.

Obecnie Paweł jest studentem medycyny. Życzymy mu dalszych sukcesów.

• ImiejsceDyplom
  • PWyszynskiNiemcyBezTajemnic