foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
 • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/PawelWyszynski,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/PawelWyszynski,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Paweł Wyszyński był uczniem naszego liceum w latach 2009 - 2012, miał w naszej szkole indywidualny tok nauki.  W 2009/2010 roku zajął I miejsce w Regionalnej Olimpiadzie Języka Niemieckiego oraz IV w Ogólnopolskim Finale Konkursu „Pokaż nam język”. Te zwycięstwa, już w pierwszej klasie, zapewniły mu indeks, przyjęcie na I rok studiów na specjalności języka niemieckiego NKJO.

 Poza tym Paweł był już olimpijczykiem w gimnazjum, z języka angielskiego i  matematyki. Poświęcał wiele czasu ulubionym przedmiotom, szczególnie matematyce. W roku 2009/2010  był 14 w VI Śląskim Konkursie Matematycznym i zakwalifikował się do finału. Otrzymał nagrodę Prezesa Rady Ministrów. Największym osiągnięciem Pawła był tytuł laureata Olimpiady Matematycznej, który otrzymał w roku 2010/2011. Zapewnił on naszemu uczniowi zwolnienie z matury pisemnej z matematyki.

Obecnie Paweł jest studentem medycyny. Życzymy mu dalszych sukcesów.

 • ImiejsceDyplom
 • PWyszynskiNiemcyBezTajemnic
 • PWyszynskiOlimpiadaMatematyczna
 • PawelWyszynski
 • PawelWyszynskiFinalista
 • PawelWyszynskiSukcesy
 • certyfikat1
 • dyplom1
 • dyplom2
 • nkjo1
 • nkjo2
 • olimp_niem
 • pawelWyszynskiTytulFinalisty
 • pawewyszynski

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!