Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/SzymonRut,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/SzymonRut,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Szymon Rut był  uczniem naszego technikum w latach 2008 - 2012.  Miał wiele sukcesów w wielu różnych dziedzinach. Do najważniejszych zaliczyć można tytuł Laureata Olimpiady Innowacji Technicznej, w związku z tym był zwolniony z części teoretycznej egzaminu zawodowego. Uczestniczył z dużym powodzeniem w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Intersieć", gdzie zajął 30 miejsce. Był też finalistą Śląskiego Forum Liderów Młodzieżowych w ramach projektu KORBA, dlatego został zaproszony do udziału w warsztatach. Zajął również I miejsce w Konkursie Multimedialnym na temat osobliwości Zabrza.

Teraz jest studentem Politechniki Śląskiej.

• SzymonRut
  • SzymonRutBezpWsieci