foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdaJankowska,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdaJankowska,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Magda Jankowska była uczennicą naszego liceum. Osiągnęła bardzo duży sukces jako modelka. Przez okres dwóch miesięcy przebywała w Szanghaju w agencji BayStar. Miała dwie sesje zdjęciowe do gazet: Yoho i Pretty Things, a także klika pokazów oraz sesje do katalogu z odzieżą. W Polsce brała udział w pokazie KA by Apoteoza Stylu i w sesji projektantki Aleksandry Kawałko.

Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych, tak dużych osiągnięć.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • magdajankowska

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!