Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/ZuzannaStochel,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/ZuzannaStochel,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Zuzanna Stochel była uczennicą naszego Liceum Ogólnokształcącego w latach 2009 - 2012. W roku szkolnym 2009/2010 miała wiele sukcesów polonistycznych. Zakwalifikowała się do finału Miejskiego Konkursu Ortograficznego, zajęła też I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Juliusz Słowacki". Do najważniejszych osiągnięć Zuzanny można zaliczyć wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Poezja i proza na wschód od Bugu" . Oprócz wielu osiągnięć humanistycznych uczennica ma na swym koncie sukcesy z zakresu chemii - jest laureatką olimpiady na poziomie gimnazjum. Bardzo dobrze też śpiewa - w roku 2010/2011 zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki Religijnej oraz otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Z Gałczyńskim łatwiej". Poza tym pokonała wszystkich uczestników Miejskiego Konkursu "Czy znasz swój język ojczysty?" zajmująć I miejsce.

Obecnie Zuzanna jest studentką medycyny.

• ZuzannaStochel