foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/EmiliaDuka,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/EmiliaDuka,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Emilia Duka była uczennicą naszego Liceum Ogólnokształcącego w latach 2009 - 2012. Wykazyała umiejętności plastyczne. Zajmowała czołowe miejsca w wielu konkursach na terenie kraju, województwa czy miasta. Jej prace była ciekawe, prezentowały interesujące podejście do tematu. Poza tym Emilia wspierała swoimi umiejętnościami wiele imprez szkolnych - dzięki jej dużej pracy w roku szkolnym 2010/2011 nasze stoisko na targach edukacyjnych otrzymało wyróżnienie oraz podziękowanie za szczególne zaangażowanie w wykonaną pracę.

  • dyplom1
  • dyplom2
  • dyplom3
  • dyplom4
  • dyplom5

Simple Image Gallery Extended

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!