foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MarcelLysek,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MarcelLysek,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Marcel był naszym szkolnym niepokonanym, jeżeli chodzi o zdolności językowe, w latach 2011-2014. W I klasie liceum, jak i w II zgromadził niezłą ilość dyplomów pokazujących jego umiejętności z języka niemieckiego. Do najważniejszego z wyróżnień należy tytuł laureata 36 Olimpiady Języka Niemieckiego, tym samym nasz kolega miał już w II klasie zapewniony indeks UJ na wydziale germanistyki. Poza tym Marcel zajął I i II miejsce w kolejnych dwóch latach w Międzyszkolnym Konkursie Leksykalno-Gramatycznym w Gliwicach. Otrzymał również tytuł laureta Ogólnopolskiego Konkursu "Deutschfreud 2011", jak i Ogólnopolskiego Konkursu Sprachdoktor 2012. Zdobył też dwa razy  VIII miejsce w wojewódzkim konkursie językowym "Pokaż nam język" w 2012 i 2013 roku.

W roku szkolnym 2013/2014 otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Gratulujemy Marcelowi i mamy nadzieję, że to nie koniec sukcesów, chociaż mógłby nimi już dziś obdzielić wielu swoich kolegów. Teraz życzymy powodzenia na studiach!

  • dyplomMarcelLysek
  • dyplomolimpiada
  • nkjoMarcelLysek
  • usMarcelLysek

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!