Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/ArturPigula,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/ArturPigula,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Artur Piguła

Uczeń naszego technikum w latach 2010 - 2014. Artur wyróżniał się szczególnymi uzdolnieniami z przedmiotu: programowanie strukturalne i obiektowe. W roku szkolnym 2013/14 brał udział w konkursie „Algorytmion”. W trakcie eliminacji konkursu uczeń rozwiązał bezbłędnie 5 skomplikowanych zadań matematycznych przy pomocy programów napisanych w języku C++. Jest finalistą 5 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatyczno-Matematycznej „Algorytmion”