Michał jest uczniem naszego liceum od 2012 roku. Jest akompaniatorem i aranżerem wielu szkolnych solistek, które (dzięki ciekawemu wykonaniu muzycznemu) otrzymują liczne nagrody na konkursach miejskich, wojewódzkich i krajowych w kategorii poezja śpiewana i piosenka aktorska. Na terenie Zabrza uczestniczy w różnego rodzaju oprawach artystycznych licznych imprez miejskich. Uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej w Zabrzu, aktywnie uczestniczy w projekcie UE "Europa u bram". Ma na swym koncie wiele nagród i wyróżnień, do najważniejszych należą: 

wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach

I miejsce w IV Chrzanowskim Spotkaniu Młodych Instrumentalistów

wyróżnienie w IV Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów w Kłodzku.

Michał otrzymuje również liczne podziękowania za wykonywanie utworów  wraz z Filharmonią Zabrzańską na koncertach "Dzieci dzieciom",  został  także zakwalifikowany - jako solista - do wykonywania utworów wraz z Śląską Orkiestrą Kameralną.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!