Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasi uczniowie uzyskali siedem tytułów laureatów konkursów przedmiotowych i już dziś są zwolnieni z poszczególnych części egzaminów gimnazalnych. To wiąże się również z uzyskaniem maksymalnej liczby punktów z egzaminów. Do szczęśliwych należą:

Magdalena Holewa - uzyskała tytuł laureata konkursu przedmiotowego z: j. polskiego, matematyki, wos-u i chemii

Magdalena Archacka - uzyskała tytuł laureata konkursu przedmiotowego z: j. polskiego, j. niemieckiego

Szymon Głogowski - uzyskał tytuł laureata konkursu przedmiotowego z matematyki.

W tym roku szkolnym nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i okazali się najlepsi. Serdecznie im gratulujemy, jak również nauczycielom, którzy ich przygotowywali: p.  A. Żołdak, J. Kaczyńskiej, I. Maciule, E. Brzezińskiej, J. Bieńkowi, S. Pawłowskiej i S. Christ.