foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasi uczniowie uzyskali siedem tytułów laureatów konkursów przedmiotowych i już dziś są zwolnieni z poszczególnych części egzaminów gimnazalnych. To wiąże się również z uzyskaniem maksymalnej liczby punktów z egzaminów. Do szczęśliwych należą:

Magdalena Holewa - uzyskała tytuł laureata konkursu przedmiotowego z: j. polskiego, matematyki, wos-u i chemii

Magdalena Archacka - uzyskała tytuł laureata konkursu przedmiotowego z: j. polskiego, j. niemieckiego

Szymon Głogowski - uzyskał tytuł laureata konkursu przedmiotowego z matematyki.

W tym roku szkolnym nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i okazali się najlepsi. Serdecznie im gratulujemy, jak również nauczycielom, którzy ich przygotowywali: p.  A. Żołdak, J. Kaczyńskiej, I. Maciule, E. Brzezińskiej, J. Bieńkowi, S. Pawłowskiej i S. Christ.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!