foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Magda Holewa - uczennica trzeciej klasy naszego gimnazjum - jest osobą wybitną. Uzyskała aż cztery tytuły laureata konkursów przedmiotowych. Do jej  sukcesów należy również udział w VIII Olimpiadzie Matematycznej w Warszawie, gdzie reprezentowała naszą szkołę jako jedyna przedstawicielka Zabrza. Zakwalifikowała się do finału i uzyskała tytuł laureata. Dziękujemy Magdzie za rozsławianie dobrego imienia naszej szkoły i mamy nadzieję, że to nie koniec sukcesów.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!