foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

21 marca, zgodnie z tradycją naszej szkoły, będzie miał miejsce pokaz osiągnięć artystycznych naszych uczniów. Serdecznie zatem zapraszamy na lekcji 2 i 3 klasy ponadgimnazjalne, a na 4 i 5 gimnazjum. Imprezie, jak zawsze, towarzyszyć będzie konkurs wiedzy na temat życia i działalności patrona naszej szkoły - prof. J. Groszkowskiego.

Życzy miłej zabawy i owocnych wrażeń.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!