foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Kinga Jendrysik i Kasia Szostak zajęły ex aequo III miejsca w wojewódzkich eliminacjach 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Nasze uczennice startowały w kategorii poezja śpiewana, w której poziom w tym roku był bardzo wysoki. Cieszymy się z sukcesu naszych koleżanek, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na koncert laureatów, który będzie miał miejsce 26 marca w Teatrze Nowym w Zabrzu o godz. 17:00, gdzie będzie można posłuchać Kingi i Kasi z akompaniamentem A. Kornackiej i W. Stenzla.

Wszyscy pracują pod kierunkiem p. B. Wyrzykowskiej-Piesik.

link do galerii

aktualności TVZ z dnia 15 marzec 2013r.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!