Już  XIII raz gośiliśmy uczestników finału Miejskiego Konkursu Mitologiczno-Biblijnego, którego nasza szkoła jest organizatorem. Dziesięciu, wybranych wcześniej w eliminacjach miejskich, gimnazalistów tym razem rywalizowało w wypowiedzi ustnej. Poradzili sobie bez problemu, wykazując wiedzą i umiejętnościami radzenia sobie ze stresem. Zwyciężyła Paulina Patyk - uczennica Gimnazjum Katolickiego, a nasza gimnazjalistka - Adrianna Chojnowska (uczennica p. J. Kaczyńskiej) - zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy wiedzy!

link do galerii