foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Już  XIII raz gośiliśmy uczestników finału Miejskiego Konkursu Mitologiczno-Biblijnego, którego nasza szkoła jest organizatorem. Dziesięciu, wybranych wcześniej w eliminacjach miejskich, gimnazalistów tym razem rywalizowało w wypowiedzi ustnej. Poradzili sobie bez problemu, wykazując wiedzą i umiejętnościami radzenia sobie ze stresem. Zwyciężyła Paulina Patyk - uczennica Gimnazjum Katolickiego, a nasza gimnazjalistka - Adrianna Chojnowska (uczennica p. J. Kaczyńskiej) - zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy wiedzy!

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!