foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Miło nam poinformować, że uczennica naszego liceum - Kinga Jendrysik - została lureatką IV Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego "Prawda i kłamstwo o Katyniu", który odbywa się pod patronatem p. poseł J. Wiśniewskiej. Wszyscy wyróżnieni odbiorą nagrody w sali reprezentacyjnej Ratusza Miejskiego w Częstochowie. Powstanie również publikacja nagrodzonych prac. Gratulujemy Kindze i  nauczycielkom, pod kierunkiem których pracowała: p. K. Kowalskiej - Bławat i B. Wyrzykowskiej - Piesik.

Warto nadmienić, iż to już druga w tym roku tego typu nagroda. Pierwszą publikację pracy w roku szkolnym 2012/2013 miała J. Mendecka na temat obozu koncentracyjnego w Ravensbriick.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!