foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

26 kwietnia w naszej szkole będzie miał miejsce Dzień Drzwi Otwartych, na który serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno uczniów, jak i ich nauczycieli i rodziców. To będzie dobra okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej placówki, działalnością pozalekcyjną, czy też zwykłym codziennym życiem szkoły. Harmonogram odwiedzin jest następujący:

10:00- 12:00 - grupy zorganizowane

13:00 - 14:00 - uczniowie indywidualni

17:00 - rodzice

Przekonaj się na własne oczy, że warto do nas przyjść!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!