foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Gimnazjum nr 10 wygrało I miejski konkurs „Zastosowanie matematyki w fizyce i chemii” (pisaliśmy o nim TUTAJ).

- Rywalizacja była bardzo zacięta – mówi Iwona Korycik, nauczycielka z ZSO 13, która razem z Jadwigą Sypień-Wyżgolik wymyśliła konkurs. – Po drugim etapie okazało się, że zespoły Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 10 mają tyle samo punktów. Musieliśmy przeprowadzić dogrywkę. Lepsze było Gimnazjum nr 10, drugie miejsce przyznaliśmy zespołowi z Gimnazjum nr 3, a trzecie było Gimnazjum nr 1. (To fragment wywiadu z Nowin.)

Sedecznie gratulujemy zwycięzcom w składzie: M. Archacka, M. Holewa i Sz. Głogowski!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!