b_150_100_16777215_00_images_galeria_wydarzenia_2012_2013_ukonczenieszkoly2013_14zakonczenie2013.jpg26 kwietnia o godz. 8:15 w naszej szkole odbyła się akademia, na której wręczono świadectwa ukończenia szkoły klasom praogramowo najwyższym. Podczas uroczystości miało miejsce oficjalne podpisanie umowy pomiędzy Dziekanem  Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej p. Markiem Gzikiem, a naszą szkołą reprezentowaną przez p. Dyrektora Mirosława Mendeckiego. Na akademii obecna była Prezydent Miasta Zabrze p. Małgorzata Mańka - Szulik oraz Naczelnik Wydziału Oświaty p. Ewa Wolnica. Akt podpisania umowy uświetnił występ muzyczny Kingi Jendrysik i Michała Kozińskiego. Natomiast maturzystów, w tradycyjny sposób - rozdaniem szkolnych Oskarów - pożegnała klasa IIo.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, nauczycielom, rodzicom oraz uczniom powodzenia na maturze!

link do galerii