foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

b_150_100_16777215_00_images_galeria_wydarzenia_2012_2013_ukonczenieszkoly2013_14zakonczenie2013.jpg26 kwietnia o godz. 8:15 w naszej szkole odbyła się akademia, na której wręczono świadectwa ukończenia szkoły klasom praogramowo najwyższym. Podczas uroczystości miało miejsce oficjalne podpisanie umowy pomiędzy Dziekanem  Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej p. Markiem Gzikiem, a naszą szkołą reprezentowaną przez p. Dyrektora Mirosława Mendeckiego. Na akademii obecna była Prezydent Miasta Zabrze p. Małgorzata Mańka - Szulik oraz Naczelnik Wydziału Oświaty p. Ewa Wolnica. Akt podpisania umowy uświetnił występ muzyczny Kingi Jendrysik i Michała Kozińskiego. Natomiast maturzystów, w tradycyjny sposób - rozdaniem szkolnych Oskarów - pożegnała klasa IIo.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, nauczycielom, rodzicom oraz uczniom powodzenia na maturze! 

link do galerii

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!