foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

10 maja 2013 roku po raz kolejny odbył się w naszej szkole Dzień Projektów. Uczestniczyli w nim głównie uczniowie klas drugich gimnazjum oraz kilku z klas trzecich. W tym roku większość uczniów wykorzystała do przedstawienia swoich prac tablice multimedialne, udowadniając tym samym, że współczesna technologia nie ma dla nich tajemnic ;-) Nie zabrakło również plakatów, makiet oraz próbek kuchni greckiej czy australijskiej. Wszystkim występującym gratulujemy ciekawych prezentacji, a uczniom klas pierwszych, przyglądającym się w tym roku pracy ich starszych kolegów, życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku! 

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!