foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Gratulujemy uczennicy naszego gimnazjum - Jowicie Pieniążkowskiej - III miejsca w VII Diecezjalnym Konkursie Plastycznym o tematyce religijnej pt.: "Bohaterowie wiary - święci i błogosławieni".  Przedsięwzięcie organizowało Centrum Edukacjyne im. bł. Jana Pawła II w Gliwicach. 

Jowita pracuje pod okiem p. Elżbiety Dyl.

Zainteresowanych konkursem odsyłamy do strony: centrumedukacjne.kuria.gliwice

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!