foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Gratulujemy naszym licealistkom - Kindze Jendrysik i Kasi Szostak - zwycięstwa w  XVI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Poezja i proza w języku Shakespeare'a", który miał miejsce 21 maja 2013 w Zabrzu - Biskupicach. Nasze koleżanki pokonały swoich rówieśników śpiewając w języku angielskim i recytując  w języku polskim wiersz znanego twórcy poezji angielskiej, w tym wypadku Oskara Wilde'a. To już kolejne w tym roku dwa równoległe pierwsze miejsca dla naszych koleżanek w konkursach poezji śpiewanej. Jako nagrodę dziewczyny otrzymały 50% zniżki na całoroczny kurs j. angielskiego w SJO Britam w wysokości 750zł dla najlepszych uczestniczek z Zabrza.

Kinga i Kasia pracują z p. Beatą Wyrzykowska-Piesik.

Za tydzień konkurs "Na wschód od Bugu", gdzie zaprezentują swoje umiejętności w języku rosyjskim. Trzymamy kciuki!

MOK Biskupice

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!