foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

29 maja w hali MOSiR odbył się kolejny, już 16 Międzynarodowy Konkurs Rysowania. Tym razem uczestniczyliśmy w nim również jako współorganizatorzy -  nasi uczniowie pozowali licznie przybyłym artystom. W ciekawych strojach, w tym roku pod hasłem "Teatr", wyróżnali się wśród modeli.

Dziękujemy serdecznie naszym uczniom - zarówno z gimnazjum, jak i z liceum, którzy w liczbie około 50 osób dzielnie pozowali przez kilka godzin,  w trudnych i męczących  pozycjach. Byliście dzielni!

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!