Zwracamy sie do Rodziców z prosba o zapoznanie się z załączonym poniżej email'em.

"Dzień dobry,

w okresie od 12 do 21 czerwca 2013 r. w Zabrzu przebywać będzie grupa dzieci z Białorusi, w ramach akcji pn. "LATO Z POLSKĄ" ORGANIZOWANEJ PRZEZ STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA POLSKA. Jest to juz piąta edycja projektu, który ma na celu ukazanie młodym Białorusinom współczesnego oblicza Polski, a przede wszystkim umożliwić im kontakt z rówieśnikami i wzmocnić ich poczucie narodowej solidarności.

W związku z powyższym zwracam się z ogromną prośbą o wzięcie aktywnego udziału w przedsięwzięciu poprzez wyrażenie chęci zaopiekowania się naszymi gośćmi w dniu 16 CZERWCA BR. Nasze miasto odwiedzi grupa 27 dzieci w wieku 10-14 lat oraz 3 opiekunów. Bardzo proszę o rozpowszechnienie wiadomości wśród rodziców uczniów Państwa placówki.

Osoby chętne do wzięcia udziału w projekcie proszę o kontakt z Panią Katarzyną Ziemlanką- Wójcik, tel. 32 373-35-92, mail:

W sprawach merytorycznych prosze o kontakt z: Katarzyna Ziemlanka-Wójcik - Inspektor

Urząd Miejski w Zabrzu

Wydział Oświaty