foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 

Zwracamy sie do Rodziców z prosba o zapoznanie się z załączonym poniżej email'em.

"Dzień dobry,

w okresie od 12 do 21 czerwca 2013 r. w Zabrzu przebywać będzie grupa dzieci z Białorusi, w ramach akcji pn. "LATO Z POLSKĄ" ORGANIZOWANEJ PRZEZ STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA POLSKA. Jest to juz piąta edycja projektu, który ma na celu ukazanie młodym Białorusinom współczesnego oblicza Polski, a przede wszystkim umożliwić im kontakt z rówieśnikami i wzmocnić ich poczucie narodowej solidarności.

W związku z powyższym zwracam się z ogromną prośbą o wzięcie aktywnego udziału w przedsięwzięciu poprzez wyrażenie chęci zaopiekowania się naszymi gośćmi w dniu 16 CZERWCA BR. Nasze miasto odwiedzi grupa 27 dzieci w wieku 10-14 lat oraz 3 opiekunów. Bardzo proszę o rozpowszechnienie wiadomości wśród rodziców uczniów Państwa placówki.

Osoby chętne do wzięcia udziału w projekcie proszę o kontakt z Panią Katarzyną Ziemlanką- Wójcik, tel. 32 373-35-92, mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach merytorycznych prosze o kontakt z: Katarzyna Ziemlanka-Wójcik - Inspektor

Urząd Miejski w Zabrzu

Wydział Oświaty

tel. (32) 373 35 92"

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!