foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Zajęliśmy III miejsce w XXI Lidze Recytatora, w której wystartowało 243 uczniów z 25 zabrzańskich szkół. To już kolejne z rzędu podium dlla naszego gimnazjum. W pięciu spotkaniach reprezentowało nas 10 uczniów w dwóch karegoriach: recytacja i poezja śpiewana. Najwyższe indywidualne wyniki osiagnęły: Anna Jamróz (IV m.) i Milena Wojtek (VI m.), podopieczne pani Aliny Żołdak i Danuty Bieniek.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku!

aktualności TVZ z dnia 4.06.2013 r.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!