foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Poniżej pisaliśmy o zwycięstwie naszych uczniów w Olimpiadzie Technicznej. To nie koniec sukcesów, bowiem Patryk Skotnicki i Katarzyna Przybylska zostali laureatami konkursu "Europejczyk w Metropolii Silesia" . Nasi koledzy w  nagrodę zostali zaproszeni na wycieczkę do Strasburga. Pracowli pod okiem p. S. Nadolskiego.

Życzymy dużych wrażeń i gratulujemy.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!