foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

No i zaczęło się…

3 września o godz. 9:00 na dziedzińcu ZS nr 10 p. Dyrektor Mirosław Mendecki zainaugurował nowy rok szkolny 2012/2013. Na uroczystości rozpoczęcia obecny był p. Prezydent K. Lewandowski oraz p. Dziekan Wydziału Inżynierii Biomedycznej PŚ dr hab. inż. Marek Gzik, prof. nzw. Politechniki Śląskiej.

Zaproszeni goście zwrócili uwagę na nową klasę w naszej szkole (informatyk biomedyczny), która współpracować będzie z Politechniką oraz jubileusz 90-lecia nadania praw miejskich miastu Zabrze. W związku z tym w naszej szkole rozpoczyna się projekt „U nos w Mikulach”, do udziału w którym wszystkich serdecznie zapraszamy.

Tego dnia również młodzież uczciła krótkim programem artystycznym rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz porozumień sierpniowych. Na zakończenie p. Dyrektor życzył wszystkim efektywnej pracy w nowym roku szkolnym, sukcesów, wytrwałości i wiary we własne możliwości.

zdjęcia

Rozpoczęcie roku w TV Zabrze

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!