No i zaczęło się…

3 września o godz. 9:00 na dziedzińcu ZS nr 10 p. Dyrektor Mirosław Mendecki zainaugurował nowy rok szkolny 2012/2013. Na uroczystości rozpoczęcia obecny był p. Prezydent K. Lewandowski oraz p. Dziekan Wydziału Inżynierii Biomedycznej PŚ dr hab. inż. Marek Gzik, prof. nzw. Politechniki Śląskiej.

Zaproszeni goście zwrócili uwagę na nową klasę w naszej szkole (informatyk biomedyczny), która współpracować będzie z Politechniką oraz jubileusz 90-lecia nadania praw miejskich miastu Zabrze. W związku z tym w naszej szkole rozpoczyna się projekt „U nos w Mikulach”, do udziału w którym wszystkich serdecznie zapraszamy.

Tego dnia również młodzież uczciła krótkim programem artystycznym rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz porozumień sierpniowych. Na zakończenie p. Dyrektor życzył wszystkim efektywnej pracy w nowym roku szkolnym, sukcesów, wytrwałości i wiary we własne możliwości.

Rozpoczęcie roku w TV Zabrze