foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Julia Mendecka wyróżniona w I Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim!

Gratulujemy uczennicy klasy 3m LO, która otrzymała wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim „Polskie więźniarki w Ravensbriick”. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w Krakowie 21 września 2012 roku. Julia napisała pracę pt.: „Twórczość artystyczna więźniarek KL Ravensbrück – powstała w warunkach „nocy obozowej”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – już teraz w klasie maturalnej!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!