foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

13 września w szkole odbyły się warsztaty „Deutsch-Wagen-Tour” prowadzone przez panią Lay z Instytutu Goethego w Krakowie, w których wzięli udział uczniowie klas III naszego gimnazjum. Poznali inną formę nauki języka niemieckiego poprzez zabawę i różnego rodzaju gry, przekonali się, że uczenie się może być przyjemnością. Bardzo chętnie w zajęciach uczestniczyła młodzież ucząca się języka niemieckiego, jak i ta, która go nie zna. 

Projekt działa od 2009 roku i spotyka się z uznaniem nauczycieli i uczniów, przede wszystkim dlatego, iż dzięki nowatorskiemu podejściu nauka staje się ciekawsza i łatwiejsza. To już II edycja, a pierwsza zakończyła się pełnym sukcesem i przyczyniła do poprawy znajomości języka niemieckiego, dlatego honorowy patronat nad projektem objęła Minister Edukacji Narodowej – p. Krystyna Szumilas.

Nasza szkoła skorzystała z oferty programu edukacyjnego i zaprosiła przedstawicieli Goethe- Instytutu. To była naprawdę ciekawa lekcja języka niemieckiego!

warsztaty „Deutsch-Wagen-Tour”

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!