foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Uczennice gimnazjum nagrodzone w XV Międzynarodowym Konkursie Rysowania

Gratulujemy Adriannie Chojnowskiej i Martynie Dudek, które 14 września w Katowicach odebrały nagrody na Galii podsumowującej XV Festiwal Rysowania. Konkurs miał miejsce 1 czerwca w Zabrzu w hali MOSiR, natomiast prezentacja prac w Centrum Kultury Katowice w Galerii Piętro Wyżej, gdzie można je oglądać do połowy października.

W tym roku uczestnicy rysowali postacie sportowe, ze względu na organizację przez nasz kraj Euro 2012. W rywalizacji brało udział blisko 1000 osób, wyróżniono 70 prac. Gratulujemy zatem naszym gimnazjalistkom.

zdjęcia

http://www.tvzabrze.eu/aktualnosci

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!