foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

25 września będziemy gościć przedstawicieli kardiochirurgii, którzy przedstawią naszej młodzieży projekt edukacyjno - informacyjny w ramach programu zdrowotnego pt.: „Narodowy Program Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej”. Ma za zadanie upowszechnić wiedzę o idei dawstwa narządów. W trakcie zajęć wyemitowany zostanie film edukacyjny przedstawiający problematykę przeszczepów narządów i tkanek od zmarłych dawców. 

Mamy nadzieję, iż ta szczytna idea spotka się wśród naszych uczniów z zainteresowaniem. Zapraszamy!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!