foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Znowu uczniowie mogą przystąpić do konkursu „solidny uczeń”, dzięki uprzejmości Rady Rodziców, która czuwa nad konkursem i sponsoruje nagrody. Ogólne zasady konkurencji pozostają bez zmian: frekwencja na poziomie 95%, oceny – minimum 3, zachowanie – minimum dobre.

Nagrody przyznawane będą, jak co roku, w drodze losowania. Zachęcamy do rywalizacji i systematycznego chodzenia do szkoły. NAPRAWDĘ WARTO!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!