foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Na Skarbnikowych Godach obchodziliśmy 90 urodziny naszego miasta!

Jak co roku zabrzanie ruszyli barwnym korowodem, świętując przede wszystkim 90 urodziny miasta. Zespół Szkół nr 10 również dołączył się do kolorowej parady w charakterystycznych żółto – niebiesko - czerwonych strojach. W tym dniu odbyły się liczne pokazy, konkursy – najciekawszy dotyczył tortu urodzinowego wykonanego przez zabrzańskie szkoły. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele partnerskich miast, którzy przybyli na urodziny Zabrza, podczas których wypuszczono 90 gołębi. Wieczorem, na zakończenie Skarbnikowych Godów, miał miejsce koncert zespołu Varius Manx.

Warto nadmienić, iż uczeń naszej szkoły – Filip Badura (3m) został nagrodzony w konkursie na najlepszy strój. Gratulujemy oryginalnego pomysłu.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!