foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

12 października w szkole – świętujemy Dzień Edukacji Narodowej i otrzęsiny klas pierwszych!

W piątek odbędzie się oficjalne wpisanie klas pierwszych, zarówno gimnazjum jak i szkoły średniej, do społeczności szkolnej. Na sali gimnastycznej zostaną przygotowane dla naszych nowych kolegów różnego rodzaju zabawy i konkurencje, nie zabraknie także prezentacji nowych klas, wymyślonych i zaaranżowanych przez nich samych. Harmonogram będzie następujący:

1,2,3 godz. lekcyjna – klasy I ponadgimnazjalne

4,5,6 godz. lekcyjna – klasy I gimnazjalne.

Lekcje w tym dniu będą skrócone! Prosimy o zapoznanie się ze schematem.

Wszystkim klasom pierwszym życzymy pełnej wrażeń zabawy!

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!