foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

12 października nastąpiło uroczyste ślubowanie klas I!

12 października na sali gimnastycznej klasy pierwsze naszej szkoły złożyły uroczystą przysięgą, tym samym wpisując się w poczet uczniów ZS nr 10. Wcześniej w ciekawy sposób zaprezentowały się przed publicznością złożoną z klas starszych. Następnie przedstawiciele pierwszaków stanęli do zaciętej rywalizacji. Po poszczególnych konkurencjach jury z składzie: p. I. Maciuła, p. S. Nadolski i trzech przedstawicieli klas starszych wyłonili zwycięzców. Najwięcej punktów zdobyła klasa 1m, II miejsce zajęła 1c, a III klasa 1o. Gratulujemy zwycięzcom! Nie brakowało dobrej zabawy, to był pełen wrażeń dzień.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!