12 października nastąpiło uroczyste ślubowanie klas I!

12 października na sali gimnastycznej klasy pierwsze naszej szkoły złożyły uroczystą przysięgą, tym samym wpisując się w poczet uczniów ZS nr 10. Wcześniej w ciekawy sposób zaprezentowały się przed publicznością złożoną z klas starszych. Następnie przedstawiciele pierwszaków stanęli do zaciętej rywalizacji. Po poszczególnych konkurencjach jury z składzie: p. I. Maciuła, p. S. Nadolski i trzech przedstawicieli klas starszych wyłonili zwycięzców. Najwięcej punktów zdobyła klasa 1m, II miejsce zajęła 1c, a III klasa 1o. Gratulujemy zwycięzcom! Nie brakowało dobrej zabawy, to był pełen wrażeń dzień.

link do galerii