foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Uczestniczyliśmy w Tygodniu Kariery!


17.10.2012 w związku z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery Zespół Szkół nr 10 zorganizował Dzień Otwartych Pracowni Informatycznych. Przygotowany przez uczniów klasy 3 c oraz nauczycieli program miał służyć prezentacji zawodu technika informatyka oraz różnych form i sposobów zdobywania wiedzy technicznej przez uczniów Technikum nr 7.

Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom z Gimnazjum nr 21.

galeria

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!