foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Klasa I C uczestniczyła w konferencji „Śląska Inżynieria Biomedyczna!

25 października 2012 r. w Multikinie w Zabrzu odbyła się pierwsza Konferencja „Śląska Inżynieria Biomedyczna”, której organizatorami byli Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej, Urząd Miasta Zabrze, Centrum Inżynierii Biomedycznej, Śląskie Centrum Chorób Serca, Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii oraz Instytut Techniki i Aparatury Medycznej. Konferencję skierowano głównie do przedstawicieli nauk technicznych i medycznych zainteresowanych obszarem problematyki inżynierii biomedycznej oraz do samorządów województwa śląskiego i wytwórców wyrobów medycznych. W programie prezentowano i wystawiano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie inżynierii biomedycznej, wdrożonych do przemysłu i ośrodków służby zdrowia.

Ze względu na to, iż w bieżącym roku szkolnym otworzyliśmy klasę informatyk biomedyczny, uczniowie naszego technikum uczestniczyli wraz z opiekunami w przedsięwzięciu i czynnie zapoznali się z ewentualnymi możliwościami studiowania i pracy w wymienionym kierunku.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!